ABOUT PLAYBOY CONDOMS

O PLAYBOY CONDOMS

Značka Playboy Condoms bola založená v roku 2010 a odvtedy zaznamenala najrýchlejší rast v segmente kondómov v porovnaní s inými značkami. Od svojho založenia majú Playboy Condoms zabezpečenú distribúciu vo viac ako 80 krajinách po celom svete a naše výrobky nájdete dnes už na pultoch veľkých supermarketov a lekární vo viac ako 30 krajinách.

Playboy Condoms sa stali symbolom životnéhu štýlu, romantiky, sex-appealu a sofistikovanosti, opierajúc sa pritom o kvalitu prvotriednych materiálov a zmyselné lákadlá značky Playboy.

Vďaka svojej širokej škále výrobkov, rôznych veľkostí, tvarov, farieb, príchutí a textúr, od klasických, cez ultra tenké kondómy či veľké veľkosti sa Playboy Condoms právoplatne zaradili medzi titánov tohto priemyslu. Playboy Condoms je jedinou značkou v odvetví kondómov v tomto desaťročí, ktorá má našliapnuté na zdravý trhový podiel v hodnote niekoľko miliárd ročne.

DEDIČSTVO ZNAČKY


Značka Playboy, ktorá bola založená v roku 1953 pánom menom Hugh M. Hefner, sa za posledných takmer 60 rokov stala symbolom pre udávanie štýlu, ako aj pre politické, sexuálne a ekonomické slobody. Spoločnosť má centrálu v Beverly Hills v Kalifornii, vydáva Playboy Magazine, ktorý vychádza nielen v Spojených štátoch ale i v zahraničí a vytvára tak obsah pre distribúciu prostredníctvom televíznych sietí, webových stránok, mobilných platforiem a rádia. Playboy výrobky sa predávajú vo viac ako 180 krajinách sveta. Ikonické udalosti Playboy na svetovo najvplyvnejších udalostí poskytujeme našim partnerom s bezkonkurenčný prístup k high-end pop kultúry. Logo Rabbit Head (klasická hlava Playboy zajačika) je jednou z 20 najlepších značiek na svete a zaradilo sa medzi značkové giganty, akými sú napríklad Nike, Disney či McDonald, a má skvele našliapnuté na šírenie značky Playboy na globálnej úrovni.